1. máj ... tak začíná prezentace šesti studentů ze SOŠIT Bratislava o pobytu na naší škole v rámci programu Erasmus+ . Nám blízká slovenština zněla v učebnách odborného výcviku dva týdny. Různorodý program pro sympatické studenty a jejich pedagogický doprovod připravili zde vyučující učitelé.

O náplň volného času se postaralo více zaměstnanců školy. Chlapci poznali Tábor, jeho blízké okolí, absolvovali výlety do turisticky zajímavých míst v jižních Čechách a samozřejmě také do Prahy. Počasí bylo po celé dva týdny velmi příznivé. Na krátkou návštěvu přijelo také vedení bratislavské školy.

Závěrečné rozloučení proběhlo v přátelské atmosféře, chlapci vytvořili vše vystihující prezentaci o svém pobytu a působení na naší škole. Věříme, že si domů odvezli nejen nové poznatky z odborné výuky, ale také příjemné zážitky ze společných aktivit.